Planowanie podróży - Test Sitkol 3 SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Wąbrzeźno
Rozkład jazdy: 04.08.15, Odjazdy 13:42 aktualnie


Odjazdy

(13:42 - 13:41)

Czas Kurs W kierunku
14:10 TLK 57106 TLK 57106
SIELAWA
Poznań Główny
Wąbrzeźno 14:10 - Kowalewo Pomorskie 14:19 - Toruń Wschodni 14:35 - Toruń Miasto 14:39 - Toruń Główny 14:45 - Inowrocław 15:26 - Mogilno 15:51 - Gniezno 16:13 - Poznań Główny 17:08
14:39 IR 75123 IR 75123
DRWĘCA
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 14:39 - Jabłonowo Pomorskie 14:55 - Iława Główna 15:28 - Ostróda 15:49 - Stare Jabłonki 15:58 - Olsztyn Zach. 16:17 - Olsztyn Główny 16:21
14:59 AR 50387 AR 50387
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno 14:59 - Książki 15:08 - Jabłonowo Pomorskie 15:18
15:37 R 59403 R 59403
Iława Główna
Wąbrzeźno 15:37 - Książki 15:45 - Jabłonowo Pomorskie 15:54 - Ostrowite k. Jabłon. 16:02 - Lipinki 16:09 - Biskupiec Pomorski 16:18 - Jamielnik 16:26 - Iława Główna 16:33
16:23 AR 55018 AR 55018
Toruń Główny
Wąbrzeźno 16:23 - Zieleń 16:29 - Kowalewo Pomorskie 16:35 - Rychnowo Wielkie 16:40 • Kamionki Jezioro 16:44 - Turzno 16:49 - Papowo Toruńskie 16:54 - Toruń Wschodni 17:00 - Toruń Miasto 17:04 - Toruń Główny 17:10
16:52 R 59405 R 59405
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 16:52 - Książki 17:00 - Jabłonowo Pomorskie 17:09 - Ostrowite k. Jabłon. 17:16 • Iława Główna 17:46 - Samborowo 18:11 - Ostróda 18:19 - Stare Jabłonki 18:29 - Olsztyn Zach. 18:53 - Olsztyn Główny 18:57
17:37 R 59412 R 59412
Bydgoszcz Główna
Wąbrzeźno 17:37 - Zieleń 17:42 - Kowalewo Pomorskie 17:48 - Rychnowo Wielkie 17:53 • Toruń Wschodni 18:10 - Toruń Główny 18:20 - Solec Kujawski 19:08 - Bydgoszcz Wschód 19:21 - Bydgoszcz Leśna 19:31 - Bydgoszcz Główna 19:37
17:42 AR 50365 AR 50365
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno 17:42 - Książki 17:50 - Jabłonowo Pomorskie 18:00
18:01 IR 65121 IR 65121
MAMRY
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 18:01 - Jabłonowo Pomorskie 18:17 - Iława Główna 18:55 - Ostróda 19:16 - Stare Jabłonki 19:25 - Olsztyn Zach. 19:45 - Olsztyn Główny 19:49
18:37 IR 57120 IR 57120
DRWĘCA
Poznań Główny
Wąbrzeźno 18:37 - Kowalewo Pomorskie 18:46 - Toruń Wschodni 19:02 - Toruń Miasto 19:06 • Toruń Główny 19:12 - Inowrocław 19:53 - Mogilno 20:15 - Gniezno 20:37 - Poznań Garbary 21:18 - Poznań Główny 21:23
18:44 AR 50379 AR 50379
Brodnica
Wąbrzeźno 18:44 - Książki 18:53 - Jabłonowo Pomorskie 19:03 - Konojady 19:21 - Najmowo 19:29 - Brodnica 19:37
20:14 TLK 75104 TLK 75104
JEZIORAK
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 20:14 - Jabłonowo Pomorskie 20:28 - Iława Główna 21:01 - Ostróda 21:23 - Olsztyn Zach. 21:50 - Olsztyn Główny 21:54
20:38 AR 55835 AR 55835
Toruń Główny
Wąbrzeźno 20:38 - Zieleń 20:43 - Kowalewo Pomorskie 20:49 - Rychnowo Wielkie 20:54 • Kamionki Jezioro 20:57 - Turzno 21:02 - Papowo Toruńskie 21:06 - Toruń Wschodni 21:12 - Toruń Miasto 21:16 - Toruń Główny 21:21
20:50 AR 50367 AR 50367
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno 20:50 - Książki 21:00 - Jabłonowo Pomorskie 21:09
23:34 AR 50371 AR 50371
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno 23:34 - Książki 23:43 - Jabłonowo Pomorskie 23:53
04:24 AR 55062 AR 55062
Toruń Główny
Wąbrzeźno 04:24 - Zieleń 04:28 - Kowalewo Pomorskie 04:34 - Rychnowo Wielkie 04:38 • Kamionki Jezioro 04:41 - Turzno 04:45 - Papowo Toruńskie 04:50 - Toruń Wschodni 04:55 - Toruń Miasto 04:58 - Toruń Główny 05:04
05:23 AR 50381 AR 50381
Toruń Główny
Wąbrzeźno 05:23 - Zieleń 05:29 - Kowalewo Pomorskie 05:36 - Rychnowo Wielkie 05:41 • Kamionki Jezioro 05:45 - Turzno 05:50 - Papowo Toruńskie 05:55 - Toruń Wschodni 06:01 - Toruń Miasto 06:05 - Toruń Główny 06:10
06:12 AR 50383 AR 50383
Brodnica
Wąbrzeźno 06:12 - Książki 06:20 - Jabłonowo Pomorskie 06:29 - Konojady 06:43 - Najmowo 06:51 - Brodnica 07:00
06:33 R 59416 R 59416
Bydgoszcz Główna
Wąbrzeźno 06:33 - Zieleń 06:38 - Kowalewo Pomorskie 06:44 - Rychnowo Wielkie 06:48 • Toruń Wschodni 07:07 - Toruń Główny 07:16 - Solec Kujawski 07:47 - Bydgoszcz Wschód 08:02 - Bydgoszcz Leśna 08:11 - Bydgoszcz Główna 08:17
07:40 R 59401 R 59401
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 07:40 - Książki 07:47 - Jabłonowo Pomorskie 07:56 - Ostrowite k. Jabłon. 08:12 • Iława Główna 08:43 - Samborowo 09:00 - Ostróda 09:08 - Stare Jabłonki 09:18 - Olsztyn Zach. 09:42 - Olsztyn Główny 09:46
08:18 TLK 57104 TLK 57104
JEZIORAK
Poznań Główny
Wąbrzeźno 08:18 - Kowalewo Pomorskie 08:26 - Toruń Wschodni 08:40 - Toruń Miasto 08:44 - Toruń Główny 08:50 - Inowrocław 09:25 - Mogilno 09:49 - Gniezno 10:09 - Poznań Główny 10:42
08:31 R 59410 R 59410
Bydgoszcz Główna
Wąbrzeźno 08:31 - Zieleń 08:36 - Kowalewo Pomorskie 08:42 - Rychnowo Wielkie 08:47 • Toruń Wschodni 09:05 - Toruń Główny 09:14 - Solec Kujawski 09:41 - Bydgoszcz Wschód 09:54 - Bydgoszcz Leśna 10:05 - Bydgoszcz Główna 10:11
10:06 IR 56120 IR 56120
MAMRY
Jelenia Góra
Wąbrzeźno 10:06 - Kowalewo Pomorskie 10:15 - Toruń Wschodni 10:32 - Toruń Miasto 10:36 • Toruń Główny 10:42 - Poznań Garbary 12:43 - Poznań Główny 12:48 - Wrocław Mikołajów 15:10 - Wrocław Główny 15:19 - Jelenia Góra 18:38
10:27 AR 55280 AR 55280
Toruń Główny
Wąbrzeźno 10:27 - Zieleń 10:33 - Kowalewo Pomorskie 10:40 - Rychnowo Wielkie 10:45 • Kamionki Jezioro 10:48 - Turzno 10:53 - Papowo Toruńskie 10:59 - Toruń Wschodni 11:05 - Toruń Miasto 11:09 - Toruń Główny 11:14
11:18 AR 59452 AR 59452
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno 11:18 - Książki 11:25 - Jabłonowo Pomorskie 11:34
12:09 AR 55098 AR 55098
Bydgoszcz Główna
Wąbrzeźno 12:09 - Zieleń 12:14 - Kowalewo Pomorskie 12:20 - Rychnowo Wielkie 12:24 • Toruń Wschodni 12:42 - Toruń Główny 12:51 - Solec Kujawski 13:34 - Bydgoszcz Wschód 13:47 - Bydgoszcz Leśna 13:55 - Bydgoszcz Główna 14:01
13:37 TLK 75106 TLK 75106
SIELAWA
Olsztyn Główny
Wąbrzeźno 13:37 - Jabłonowo Pomorskie 13:51 - Iława Główna 14:24 - Ostróda 14:46 - Olsztyn Zach. 15:13 - Olsztyn Główny 15:18
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 04.08.15   © 2015 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie