DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Biskupiec Pomorski
Rozkład jazdy: 19.09.17, Przyjazdy 22:00 aktualnie


Przyjazdy

(22:00 - 21:59)

Czas Kurs Z kierunku Peron/stacja/przystanek
05:25 R 59311 R 59311
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 05:09 - Ostrowite koło Jabłonowa 05:16 - Lipinki 05:20 - Biskupiec Pomorski 05:25
II/1
 
06:22 R 59420 R 59420
Iława Główna
Iława Główna 06:06 - Jamielnik 06:14 - Biskupiec Pomorski 06:22
 
06:55 R 59313 R 59313
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 06:39 - Ostrowite koło Jabłonowa 06:46 - Lipinki 06:50 - Biskupiec Pomorski 06:55
II/1
 
07:49 R 59410 R 59410
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 06:21 - Olsztyn Zachodni 06:24 - Unieszewo 06:37 - Biesal 06:44 - Stare Jabłonki 06:52 - Ostróda 07:04 • Rudzienice Suskie 07:23 - Iława Główna 07:33 - Jamielnik 07:41 - Biskupiec Pomorski 07:49
 
08:34 R 59401 R 59401
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 06:30 - Bydgoszcz Leśna 06:35 - Bydgoszcz Wschód 06:41 - Solec Kujawski 06:53 - Toruń Główny 07:21 - Toruń Wschodni 07:28 • Jabłonowo Pomorskie 08:18 - Ostrowite koło Jabłonowa 08:25 - Lipinki 08:29 - Biskupiec Pomorski 08:34
II/1
 
11:43 R 59412 R 59412
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 10:07 - Olsztyn Zachodni 10:10 - Unieszewo 10:24 - Biesal 10:37 - Stare Jabłonki 10:45 - Ostróda 10:56 • Rudzienice Suskie 11:18 - Iława Główna 11:27 - Jamielnik 11:35 - Biskupiec Pomorski 11:43
 
12:34 R 59403 R 59403
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 10:30 - Bydgoszcz Leśna 10:35 - Bydgoszcz Wschód 10:41 - Solec Kujawski 10:52 - Toruń Główny 11:25 - Toruń Wschodni 11:32 • Jabłonowo Pomorskie 12:19 - Ostrowite koło Jabłonowa 12:25 - Lipinki 12:30 - Biskupiec Pomorski 12:34
II/1
 
14:50 R 59300 R 59300
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 13:10 - Olsztyn Zachodni 13:13 - Unieszewo 13:26 - Biesal 13:40 - Stare Jabłonki 13:48 - Ostróda 14:04 • Rudzienice Suskie 14:25 - Iława Główna 14:34 - Jamielnik 14:42 - Biskupiec Pomorski 14:50
 
15:30 R 59405 R 59405
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 13:25 - Bydgoszcz Leśna 13:30 - Bydgoszcz Wschód 13:36 - Solec Kujawski 13:48 - Toruń Główny 14:14 - Toruń Wschodni 14:21 • Jabłonowo Pomorskie 15:14 - Ostrowite koło Jabłonowa 15:21 - Lipinki 15:25 - Biskupiec Pomorski 15:30
II/1
 
16:15 R 59302 R 59302
Iława Główna
Iława Główna 15:59 - Jamielnik 16:07 - Biskupiec Pomorski 16:15
 
16:45 R 59407 R 59407
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 14:35 - Bydgoszcz Leśna 14:40 - Bydgoszcz Wschód 14:46 - Solec Kujawski 14:58 - Toruń Główny 15:25 - Toruń Wschodni 15:32 • Jabłonowo Pomorskie 16:29 - Ostrowite koło Jabłonowa 16:36 - Lipinki 16:40 - Biskupiec Pomorski 16:45
II/1
 
17:19 R 59414 R 59414
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 15:44 - Olsztyn Zachodni 15:47 - Unieszewo 16:07 - Biesal 16:15 - Stare Jabłonki 16:22 - Ostróda 16:33 • Rudzienice Suskie 16:52 - Iława Główna 17:04 - Jamielnik 17:12 - Biskupiec Pomorski 17:19
 
18:30 R 85429 R 85429
Piła Główna
Piła Główna 14:46 - Bydgoszcz Główna 16:24 - Bydgoszcz Leśna 16:29 - Bydgoszcz Wschód 16:35 - Solec Kujawski 16:47 - Toruń Główny 17:16 • Jabłonowo Pomorskie 18:14 - Ostrowite koło Jabłonowa 18:21 - Lipinki 18:25 - Biskupiec Pomorski 18:30
II/1
 
20:08 R 59330 R 59330
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 18:30 - Olsztyn Zachodni 18:33 - Unieszewo 18:46 - Biesal 18:54 - Stare Jabłonki 19:02 - Ostróda 19:20 • Rudzienice Suskie 19:42 - Iława Główna 19:54 - Jamielnik 20:02 - Biskupiec Pomorski 20:08
 
    Od tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje/przystanki, wcześniej tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 13.12.15 do 09.12.17.
Baza danych © 2017 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2017 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 19.09.17 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2017 PKPInformatyka & PKP S.A.