Planowanie podróży - Test Sitkol 3 SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Biskupiec Pomorski
Rozkład jazdy: 28.07.15, Przyjazdy 22:00 aktualnie


Przyjazdy

(22:00 - 21:59)

Czas Kurs Z kierunku
05:22 R 59311 R 59311
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 05:06 - Ostrowite k. Jabłon. 05:13 - Lipinki 05:17 - Biskupiec Pomorski 05:22
05:45 R 59416 R 59416
Iława Główna
Iława Główna 05:31 - Jamielnik 05:38 - Biskupiec Pomorski 05:45
06:56 R 59313 R 59313
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 06:40 - Ostrowite k. Jabłon. 06:47 - Lipinki 06:51 - Biskupiec Pomorski 06:56
07:40 R 59410 R 59410
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 06:18 - Olsztyn Zach. 06:21 - Unieszewo 06:32 - Stare Jabłonki 06:44 - Ostróda 06:54 - Samborowo 07:02 • Rudzienice Suskie 07:12 - Iława Główna 07:26 - Jamielnik 07:33 - Biskupiec Pomorski 07:40
08:28 R 59401 R 59401
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 06:16 - Bydgoszcz Leśna 06:22 - Bydgoszcz Wschód 06:29 - Solec Kujawski 06:42 - Toruń Główny 07:10 - Toruń Wschodni 07:18 • Jabłonowo Pomorskie 08:12 - Ostrowite k. Jabłon. 08:19 - Lipinki 08:23 - Biskupiec Pomorski 08:28
11:16 R 59300 R 59300
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 09:59 - Olsztyn Zach. 10:02 - Unieszewo 10:13 - Stare Jabłonki 10:26 - Ostróda 10:36 - Samborowo 10:44 • Rudzienice Suskie 10:54 - Iława Główna 11:02 - Jamielnik 11:09 - Biskupiec Pomorski 11:16
12:20 R 59315 R 59315
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 12:04 - Ostrowite k. Jabłon. 12:11 - Lipinki 12:15 - Biskupiec Pomorski 12:20
15:10 R 59304 R 59304
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 13:50 - Olsztyn Zach. 13:53 - Unieszewo 14:04 - Stare Jabłonki 14:18 - Ostróda 14:29 - Samborowo 14:37 • Rudzienice Suskie 14:47 - Iława Główna 14:56 - Jamielnik 15:03 - Biskupiec Pomorski 15:10
16:12 R 59403 R 59403
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 13:38 - Bydgoszcz Leśna 13:44 - Bydgoszcz Wschód 13:51 - Solec Kujawski 14:04 - Toruń Główny 14:59 - Toruń Wschodni 15:08 • Jabłonowo Pomorskie 15:56 - Ostrowite k. Jabłon. 16:03 - Lipinki 16:07 - Biskupiec Pomorski 16:12
16:50 R 59412 R 59412
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 15:33 - Olsztyn Zach. 15:36 - Unieszewo 15:47 - Stare Jabłonki 16:00 - Ostróda 16:10 - Samborowo 16:17 • Rudzienice Suskie 16:27 - Iława Główna 16:36 - Jamielnik 16:43 - Biskupiec Pomorski 16:50
17:21 R 59405 R 59405
Bydgoszcz Główna
Bydgoszcz Główna 15:10 - Bydgoszcz Leśna 15:16 - Bydgoszcz Wschód 15:23 - Solec Kujawski 15:36 - Toruń Główny 16:05 - Toruń Wschodni 16:15 • Jabłonowo Pomorskie 17:05 - Ostrowite k. Jabłon. 17:12 - Lipinki 17:16 - Biskupiec Pomorski 17:21
19:41 R 59317 R 59317
Jabłonowo Pomorskie
Jabłonowo Pomorskie 19:24 - Ostrowite k. Jabłon. 19:31 - Lipinki 19:36 - Biskupiec Pomorski 19:41
19:43 R 59306 R 59306
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 18:26 - Olsztyn Zach. 18:29 - Unieszewo 18:40 - Stare Jabłonki 18:53 - Ostróda 19:03 - Samborowo 19:11 • Rudzienice Suskie 19:21 - Iława Główna 19:29 - Jamielnik 19:36 - Biskupiec Pomorski 19:43
21:56 R 59308 R 59308
Olsztyn Główny
Olsztyn Główny 20:39 - Olsztyn Zach. 20:42 - Unieszewo 20:53 - Stare Jabłonki 21:06 - Ostróda 21:16 - Samborowo 21:24 • Rudzienice Suskie 21:34 - Iława Główna 21:42 - Jamielnik 21:49 - Biskupiec Pomorski 21:56
    Od tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje/przystanki, wcześniej tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 28.07.15   © 2015 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie