DP
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Bydgoszcz Główna
Rozkład jazdy: 24.08.16, Odjazdy 23:27 aktualnie


Odjazdy

(23:27 - 23:26)

Czas Kurs W kierunku Peron/stacja/przystanek
23:42 TLK 56250 TLK 56250
MERCURIUS
Wrocław Główny
Bydgoszcz Główna 23:42 - Inowrocław 00:17 - Gniezno 01:00 - Poznań Główny 01:40 - Jarocin 02:50 - Ostrów Wlkp. 03:24 - Oleśnica Rataje 04:21 - Wrocław Główny 04:55
 
23:42 TLK 56250 TLK 56250
Jelenia Góra
Bydgoszcz Główna 23:42 - Inowrocław 00:17 - Gniezno 01:00 - Poznań Główny 01:40 • Ostrów Wlkp. 03:24 - Wrocław Główny 04:55 - Jaworzyna Śląska 06:33 - Wałbrzych Miasto 06:58 - Wałbrzych Główny 07:09 - Jelenia Góra 08:02
 
23:48 TLK 54202 TLK 54202
Kraków Główny
Bydgoszcz Główna 23:48 - Bydgoszcz Leśna 23:54 - Toruń Główny 00:25 - Włocławek 01:10 • Kutno 01:48 - Łódź Kaliska 02:59 - Łódź Widzew 03:16 - Radomsko 04:42 - Częstochowa 05:12 - Kraków Główny 07:21
 
23:48 TLK 54202 TLK 54202
WENUS
Bielsko-Biała Główna
Bydgoszcz Główna 23:48 - Bydgoszcz Leśna 23:54 - Toruń Główny 00:25 - Włocławek 01:10 • Zawiercie 06:15 - Sosnowiec Główny 06:40 - Katowice 06:52 - Katowice Ligota 07:02 - Tychy 07:12 - Bielsko-Biała Główna 07:52
 
23:48 TLK 54202 TLK 54202
Zakopane
Bydgoszcz Główna 23:48 - Bydgoszcz Leśna 23:54 - Toruń Główny 00:25 - Włocławek 01:10 • Kutno 01:48 - Łódź Kaliska 02:59 - Częstochowa 05:12 - Kraków Główny 07:21 - Kraków Płaszów 07:52 - Zakopane 11:39
 
01:36 TLK 35260 TLK 35260
GEMINI
Hel
Bydgoszcz Główna 01:36 - Laskowice Pomorskie 02:18 - Tleń 03:06 - Czersk 03:49 • Gdańsk Osowa 05:23 - Gdynia Główna 05:45 - Gdynia Chylonia 06:45 - Puck 07:16 - Władysławowo 07:32 - Hel 08:25
 
01:52 TLK 54250 TLK 54250
AQUARIUS
Katowice
Bydgoszcz Główna 01:52 - Toruń Główny 02:27 - Włocławek 03:15 - Kutno 03:57 • Łódź Kaliska 05:09 - Częstochowa 07:18 - Zawiercie 08:05 - Dąbrowa Górnicza 08:24 - Sosnowiec Główny 08:33 - Katowice 08:46
 
01:52 TLK 54250 TLK 54250
Katowice
Bydgoszcz Główna 01:52 - Toruń Główny 02:27 - Włocławek 03:15 - Kutno 03:57 • Łódź Kaliska 05:09 - Częstochowa 07:18 - Zawiercie 08:05 - Dąbrowa Górnicza 08:24 - Sosnowiec Główny 08:33 - Katowice 08:46
 
02:29 TLK 18255 TLK 18255
Kołobrzeg
Bydgoszcz Główna 02:29 - Nakło n. Notecią 02:54 - Wyrzysk Osiek 03:14 - Piła Główna 03:42 - Jastrowie 04:09 - Szczecinek 04:35 - Białogard 05:33 - Kołobrzeg 06:12
 
02:41 TLK 81254 TLK 81254
Łódź Kaliska
Bydgoszcz Główna 02:41 - Bydgoszcz Leśna 02:47 - Toruń Główny 03:21 - Włocławek 04:08 - Kutno 04:45 - Łódź Kaliska 05:54
 
03:37 TLK 53260 TLK 53260
GEMINI
Rzeszów Główny
Bydgoszcz Główna 03:37 - Bydgoszcz Leśna 03:42 - Toruń Główny 04:11 - Włocławek 04:52 • Kutno 05:28 - Łowicz Główny 05:54 - Warszawa Zachodnia 06:41 - Warszawa Centralna 06:46 - Warszawa Wschodnia 06:58 - Rzeszów Główny 12:16
 
04:25 R 58401 R 58401
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 04:25 - Bydgoszcz Zach. 04:30 - Bydgoszcz Osowa Góra 04:33 - Pawłówek 04:37 • Zielonczyn 04:41 - Ślesin 04:47 - Nakło n. Notecią 04:56 - Anieliny 05:02 - Wyrzysk Osiek 05:16 - Piła Główna 05:49
I/6
 
04:46 AR 59601 AR 59601
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 04:46 - Maksymilianowo 04:55 - Kotomierz 05:03
 
04:57 TLK 45250 TLK 45250
AQUARIUS
Hel
Bydgoszcz Główna 04:57 - Laskowice Pomorskie 05:33 - Tczew 06:21 - Gdańsk Główny 06:42 • Gdańsk Wrzeszcz 06:50 - Gdańsk Oliwa 06:55 - Sopot 07:00 - Gdynia Główna 07:10 - Gdynia Chylonia 07:53 - Hel 09:59
 
04:57 TLK 45250 TLK 45250
Łeba
Bydgoszcz Główna 04:57 - Laskowice Pomorskie 05:33 - Tczew 06:21 - Gdańsk Główny 06:42 • Gdańsk Wrzeszcz 06:50 - Gdańsk Oliwa 06:55 - Sopot 07:00 - Gdynia Główna 07:10 - Rumia 07:46 - Łeba 10:02
 
05:30 IC 5110 IC 5110
BRDA
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 05:30 - Bydgoszcz Leśna 05:35 - Bydgoszcz Wschód 05:40 - Solec Kujawski 05:50 • Toruń Główny 06:09 - Kutno 07:30 - Łowicz Główny 07:53 - Warszawa Zachodnia 08:41 - Warszawa Centralna 08:48 - Warszawa Wschodnia 09:00
 
05:32 TLK 65250 TLK 65250
MERCURIUS
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 05:32 - Laskowice Pomorskie 06:06 - Tczew 06:53 - Gdańsk Główny 07:13 - Gdańsk Wrzeszcz 07:20 - Gdańsk Oliwa 07:25 - Sopot 07:30 - Gdynia Główna 07:40
 
05:32 TLK 65250 TLK 65250
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 05:32 - Laskowice Pomorskie 06:06 - Tczew 06:53 - Gdańsk Główny 07:13 - Gdańsk Wrzeszcz 07:20 - Gdańsk Oliwa 07:25 - Sopot 07:30 - Gdynia Główna 07:40
 
05:36 R 55199 R 55199
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 05:36 - Rynkowo Wiadukt 05:39 - Maksymilianowo 05:45 - Kotomierz 05:53 - Pruszcz Pomorski 05:59 - Parlin 06:05 - Terespol Pom. 06:12 - Laskowice Pomorskie 06:22
IVa/9
 
05:37 R 58403 R 58403
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 05:37 - Bydgoszcz Zach. 05:42 - Bydgoszcz Osowa Góra 05:45 - Pawłówek 05:49 • Zielonczyn 05:53 - Ślesin 05:59 - Nakło n. Notecią 06:08 - Anieliny 06:14 - Wyrzysk Osiek 06:28 - Piła Główna 07:01
I/6
 
05:38 R 50430 R 50430
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 05:38 - Bydgoszcz Leśna 05:42 - Bydgoszcz Bielawy 05:45 - Bydgoszcz Wschód 05:48 • Solec Kujawski 05:59 - Przyłubie 06:04 - Toruń Kluczyki 06:18 - Toruń Główny 06:23 - Toruń Miasto 06:33 - Toruń Wschodni 06:37
III/1
 
05:39 IC 5324 IC 5324
WAWEL
Kraków Główny
Bydgoszcz Główna 05:39 - Inowrocław 06:09 - Mogilno 06:27 - Gniezno 06:46 • Poznań Główny 07:40 - Kutno 09:35 - Łowicz Główny 09:56 - Zgierz 10:49 - Łódź Widzew 11:01 - Kraków Główny 13:39
 
05:45 AR 59651 AR 59651
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 05:45 - Rynkowo Wiadukt 05:48 - Maksymilianowo 05:54 - Kotomierz 06:02
 
05:55 R 57310 R 57310
Poznań Główny
Bydgoszcz Główna 05:55 - Trzciniec 06:03 - Brzoza Bydgoska 06:10 - Chmielniki Bydgoskie 06:13 • Inowrocław 06:37 - Gniezno 07:34 - Pobiedziska 07:55 - Poznań Wschód 08:14 - Poznań Garbary 08:17 - Poznań Główny 08:21
V/12
 
06:03 TLK 83104 TLK 83104
STASZIC
Rzeszów Główny
Bydgoszcz Główna 06:03 - Bydgoszcz Leśna 06:09 - Bydgoszcz Wschód 06:14 - Solec Kujawski 06:24 • Toruń Główny 06:44 - Kutno 08:10 - Warszawa Zachodnia 09:30 - Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:57 - Rzeszów Główny 15:46
 
06:03 TLK 83104 TLK 83104
Zagórz
Bydgoszcz Główna 06:03 - Bydgoszcz Leśna 06:09 - Bydgoszcz Wschód 06:14 - Solec Kujawski 06:24 • Toruń Główny 06:44 - Kutno 08:10 - Warszawa Zachodnia 09:30 - Warszawa Centralna 09:35 - Warszawa Wschodnia 09:57 - Zagórz 19:08
 
06:20 R 55012 R 55012
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 06:20 - Trzciniec 06:30 - Brzoza Bydgoska 06:37 - Chmielniki Bydgoskie 06:40 - Nowa Wieś Wielka 06:45 - Złotniki Kujawskie 06:51 - Jaksice 06:57 - Inowrocław 07:04
V/12
 
06:23 R 59400 R 59400
Olsztyn Główny
Bydgoszcz Główna 06:23 - Bydgoszcz Leśna 06:27 - Bydgoszcz Bielawy 06:30 - Bydgoszcz Wschód 06:33 • Solec Kujawski 06:43 - Toruń Główny 07:06 - Toruń Miasto 07:10 - Toruń Wschodni 07:14 - Iława Główna 08:33 - Olsztyn Główny 09:38
I/6
 
06:27 R 55373 R 55373
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 06:27 - Rynkowo Wiadukt 06:30 - Maksymilianowo 06:36 - Kotomierz 06:44 - Pruszcz Pomorski 06:50 - Parlin 06:56 - Terespol Pom. 07:03 - Laskowice Pomorskie 07:13
IVa/9
 
06:46 TLK 45202 TLK 45202
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 06:46 - Laskowice Pomorskie 07:23 - Tczew 08:11 - Gdańsk Główny 08:34 - Gdańsk Wrzeszcz 08:43 - Gdańsk Oliwa 08:48 - Sopot 08:53 - Gdynia Główna 09:03
 
06:46 TLK 45202 TLK 45202
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 06:46 - Laskowice Pomorskie 07:23 - Tczew 08:11 - Gdańsk Główny 08:34 - Gdańsk Wrzeszcz 08:43 - Gdańsk Oliwa 08:48 - Sopot 08:53 - Gdynia Główna 09:03
 
06:57 R 50432 R 50432
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 06:57 - Bydgoszcz Leśna 07:01 - Bydgoszcz Bielawy 07:04 - Bydgoszcz Wschód 07:07 • Solec Kujawski 07:18 - Przyłubie 07:23 - Toruń Kluczyki 07:37 - Toruń Główny 07:41 - Toruń Miasto 07:45 - Toruń Wschodni 07:49
I/6
 
07:02 TLK 51112 TLK 51112
PRZYBYSZEWSKI
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 07:02 - Inowrocław 07:34 - Piotrków Kujawski 08:10 - Babiak 08:25 • Kutno 09:03 - Łowicz Główny 09:31 - Sochaczew 09:57 - Warszawa Zachodnia 10:30 - Warszawa Centralna 10:35 - Warszawa Wschodnia 10:57
 
07:09 AR 59901 AR 59901
SŁONECZNY PATROL
Hel
Bydgoszcz Główna 07:09 - Pruszcz Pomorski 07:28 - Laskowice Pomorskie 07:47 - Twarda Góra 08:08 • Tczew 08:46 - Gdańsk Główny 09:15 - Gdańsk Wrzeszcz 09:20 - Sopot 09:29 - Gdynia Główna 09:39 - Hel 11:11
 
07:14 IC 54103 IC 54103
HUTNIK
Katowice
Bydgoszcz Główna 07:14 - Bydgoszcz Leśna 07:19 - Bydgoszcz Wschód 07:24 - Solec Kujawski 07:34 • Częstochowa 12:21 - Zawiercie 12:56 - Dąbrowa Górnicza 13:13 - Będzin Miasto 13:18 - Sosnowiec Główny 13:23 - Katowice 13:32
 
07:14 R 55197 R 55197
ŁUCZNICZKA
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 07:14 - Rynkowo Wiadukt 07:17 - Maksymilianowo 07:23 - Kotomierz 07:31 • Tczew 09:04 - Gdańsk Główny 09:38 - Gdańsk Wrzeszcz 09:43 - Gdańsk Oliwa 09:47 - Sopot 09:52 - Gdynia Główna 10:02
 
07:37 R 50434 R 50434
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 07:37 - Bydgoszcz Leśna 07:41 - Bydgoszcz Bielawy 07:44 - Bydgoszcz Wschód 07:47 • Solec Kujawski 07:58 - Przyłubie 08:03 - Toruń Kluczyki 08:17 - Toruń Główny 08:22 - Toruń Miasto 08:26 - Toruń Wschodni 08:30
IIIa/5
 
07:37 R 58405 R 58405
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 07:37 - Bydgoszcz Zach. 07:42 - Bydgoszcz Osowa Góra 07:46 - Pawłówek 07:50 • Zielonczyn 07:54 - Ślesin 08:00 - Nakło n. Notecią 08:09 - Anieliny 08:15 - Wyrzysk Osiek 08:29 - Piła Główna 09:02
I/6
 
07:49 TLK 5600 TLK 5600
BURSZTYN
Wrocław Główny
Bydgoszcz Główna 07:49 - Inowrocław 08:19 - Gniezno 08:55 - Poznań Główny 09:34 • Kościan 10:25 - Leszno 10:48 - Rawicz 11:08 - Żmigród 11:19 - Wrocław Mikołajów 11:45 - Wrocław Główny 11:52
 
07:58 AR 59623 AR 59623
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 07:58 - Rynkowo Wiadukt 08:01 - Maksymilianowo 08:08 - Kotomierz 08:16
 
08:23 R 55536 R 55536
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 08:23 - Trzciniec 08:32 - Brzoza Bydgoska 08:38 - Chmielniki Bydgoskie 08:42 - Nowa Wieś Wielka 08:46 - Złotniki Kujawskie 08:53 - Jaksice 08:58 - Inowrocław 09:06
V/21
 
08:24 IC 7501 IC 7501
BAŁTYK
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 08:24 - Tczew 09:34 - Gdańsk Główny 09:53 - Gdańsk Wrzeszcz 10:01 - Gdańsk Oliwa 10:07 - Sopot 10:12 - Gdynia Główna 10:24
 
08:31 IC 5112 IC 5112
KUJAWIAK
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 08:31 - Bydgoszcz Leśna 08:36 - Bydgoszcz Wschód 08:41 - Solec Kujawski 08:51 • Toruń Główny 09:10 - Kutno 10:36 - Łowicz Główny 11:01 - Warszawa Zachodnia 11:43 - Warszawa Centralna 11:51 - Warszawa Wschodnia 12:06
 
08:55 EIC 54 EIC 54
Berlin Gesundbrunnen
Bydgoszcz Główna 08:55 - Inowrocław 09:24 - Gniezno 09:57 - Poznań Główny 10:27 • Zbąszynek 11:10 - Świebodzin 11:25 - Rzepin 11:50 - Frankfurt(Oder) 12:12 - Berlin-Lichtenberg 13:13 - Berlin Gesundbrunnen 13:27
 
08:55 R 50436 R 50436
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 08:55 - Bydgoszcz Leśna 08:59 - Bydgoszcz Bielawy 09:02 - Bydgoszcz Wschód 09:05 • Solec Kujawski 09:16 - Przyłubie 09:21 - Toruń Kluczyki 09:35 - Toruń Główny 09:39 - Toruń Miasto 09:44 - Toruń Wschodni 09:48
I/6
 
09:23 AR 59140 AR 59140
Brodnica
Bydgoszcz Główna 09:23 - Bydgoszcz Leśna 09:28 - Bydgoszcz Bielawy 09:30 - Bydgoszcz Wschód 09:34 • Chełmża 10:22 - Grudziądz Mniszek 10:56 - Grudziądz Przedm. 11:00 - Grudziądz 11:05 - Jabłonowo Pomorskie 11:39 - Brodnica 12:14
 
09:28 IC 15117 IC 15117
DOKER
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 09:28 - Laskowice Pomorskie 09:59 - Tczew 10:42 - Pruszcz Gdański 11:10 - Gdańsk Główny 11:19 - Gdańsk Wrzeszcz 11:27 - Gdańsk Oliwa 11:32 - Sopot 11:37 - Gdynia Główna 11:47
 
09:32 R 50438 R 50438
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 09:32 - Bydgoszcz Leśna 09:36 - Bydgoszcz Bielawy 09:39 - Bydgoszcz Wschód 09:42 - Solec Kujawski 09:51 - Toruń Kluczyki 10:08 - Toruń Główny 10:12 - Toruń Miasto 10:20 - Toruń Wschodni 10:24
IIIa/5
 
09:50 TLK 659 TLK 659
Kudowa-Zdrój
Bydgoszcz Główna 09:50 - Bardo Śląskie 15:30 - Kłodzko Miasto 15:50 - Polanica-Zdrój 16:15 - Duszniki-Zdrój 16:35 - Kudowa-Zdrój 17:01
Informacja zastępcza komunikacja autobusowa (Wrocław Główny - Kudowa-Zdrój) Do 31 sierpnia 2016 roku na trasie między Wrocławiem a Kudową Zdrój dla pociągu TLK 5602 uruchomiona zostaje autobusowa komunikacja zastępcza. Usytuowanie przystanków: Wrocław Gł. - przystanek przy dworcu PKP ul. Sucha 12 / Bardo Śląskie - przy drodze krajowej nr 8, ul. Kolejowa 15 / Kłodzko Miasto - dworzec PKS, plac Jedności 3 / Polanica Zdrój - przystanek przy dworcu PKP ul. Dworcowa 3 / Duszniki Zdrój - przystanek przy dworcu PKP ul. Dworcowa 19A / Kudowa Zdrój - przystanek przy dworcu PKP ul. Główna 23.
 
09:50 TLK 5602 TLK 5602
ARTUS
Wrocław Główny
Bydgoszcz Główna 09:50 - Inowrocław 10:21 - Mogilno 10:38 - Gniezno 10:57 • Poznań Główny 11:31 - Kościan 12:25 - Leszno 12:48 - Rawicz 13:08 - Wrocław Mikołajów 13:45 - Wrocław Główny 13:51
 
09:53 R 59404 R 59404
Olsztyn Główny
Bydgoszcz Główna 09:53 - Bydgoszcz Leśna 09:58 - Bydgoszcz Bielawy 10:00 - Bydgoszcz Wschód 10:04 • Solec Kujawski 10:15 - Toruń Główny 10:41 - Toruń Miasto 10:48 - Toruń Wschodni 10:51 - Iława Główna 12:25 - Olsztyn Główny 13:31
II/4
 
09:57 AR 59603 AR 59603
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 09:57 - Maksymilianowo 10:05 - Kotomierz 10:13
 
10:15 TLK 18103 TLK 18103
MONIUSZKO
Gorzów Wlkp.
Bydgoszcz Główna 10:15 - Nakło n. Notecią 10:40 - Wyrzysk Osiek 10:56 - Piła Główna 11:24 - Trzcianka 12:02 - Krzyż 12:32 - Nowe Drezdenko 12:44 - Strzelce Kraj.Wschód 12:58 - Gorzów Wlkp. 13:28
 
10:15 TLK 18103 TLK 18103
Kołobrzeg
Bydgoszcz Główna 10:15 - Nakło n. Notecią 10:40 - Wyrzysk Osiek 10:56 - Piła Główna 11:24 - Jastrowie 12:32 - Szczecinek 12:58 - Białogard 13:58 - Kołobrzeg 14:39
 
10:43 IC 6509 IC 6509
MIESZKO
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 10:43 - Laskowice Pomorskie 11:13 - Tczew 11:54 - Gdańsk Główny 12:13 - Gdańsk Wrzeszcz 12:20 - Gdańsk Oliwa 12:26 - Sopot 12:30 - Gdynia Główna 12:40
 
10:48 TLK 81108 TLK 81108
NOTEĆ
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 10:48 - Bydgoszcz Leśna 10:54 - Bydgoszcz Wschód 11:00 - Solec Kujawski 11:10 • Toruń Główny 11:30 - Kutno 12:57 - Łowicz Główny 13:23 - Warszawa Zachodnia 14:14 - Warszawa Centralna 14:19 - Warszawa Wschodnia 14:42
 
10:48 TLK 81108 TLK 81108
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 10:48 - Bydgoszcz Leśna 10:54 - Bydgoszcz Wschód 11:00 - Solec Kujawski 11:10 • Toruń Główny 11:30 - Kutno 12:57 - Łowicz Główny 13:23 - Warszawa Zachodnia 14:14 - Warszawa Centralna 14:19 - Warszawa Wschodnia 14:42
 
11:02 R 57312 R 57312
Poznań Główny
Bydgoszcz Główna 11:02 - Trzciniec 11:12 - Brzoza Bydgoska 11:19 - Chmielniki Bydgoskie 11:22 • Inowrocław 11:45 - Gniezno 12:38 - Pobiedziska 12:59 - Poznań Wschód 13:30 - Poznań Garbary 13:34 - Poznań Główny 13:39
V/21
 
11:14 IC 54106 IC 54106
CHEMIK
Katowice
Bydgoszcz Główna 11:14 - Bydgoszcz Leśna 11:19 - Bydgoszcz Wschód 11:24 - Solec Kujawski 11:34 • Częstochowa 16:19 - Zawiercie 16:52 - Dąbrowa Górnicza 17:09 - Będzin Miasto 17:13 - Sosnowiec Główny 17:19 - Katowice 17:28
 
11:23 R 50305 R 50305
SAMBOR
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 11:23 - Rynkowo Wiadukt 11:26 - Maksymilianowo 11:32 - Kotomierz 11:40 • Tczew 13:07 - Gdańsk Główny 13:32 - Gdańsk Wrzeszcz 13:43 - Gdańsk Oliwa 13:47 - Sopot 13:50 - Gdynia Główna 14:00
IIIa/5
 
11:30 R 50442 R 50442
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 11:30 - Bydgoszcz Leśna 11:34 - Bydgoszcz Bielawy 11:37 - Bydgoszcz Wschód 11:40 • Solec Kujawski 11:51 - Przyłubie 11:56 - Toruń Kluczyki 12:10 - Toruń Główny 12:14 - Toruń Miasto 12:30 - Toruń Wschodni 12:34
I/6
 
11:39 AR 59625 AR 59625
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 11:39 - Rynkowo Wiadukt 11:42 - Maksymilianowo 11:49 - Kotomierz 11:57
 
11:42 R 58407 R 58407
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 11:42 - Bydgoszcz Zach. 11:47 - Bydgoszcz Osowa Góra 11:51 - Pawłówek 11:56 • Zielonczyn 12:00 - Ślesin 12:06 - Nakło n. Notecią 12:14 - Anieliny 12:21 - Wyrzysk Osiek 12:34 - Piła Główna 13:08
I/6
 
11:50 TLK 5604 TLK 5604
POMERANIA
Poznań Główny
Bydgoszcz Główna 11:50 - Inowrocław 12:23 - Gniezno 12:57 - Poznań Główny 13:51
 
12:32 IC 5114 IC 5114
ŁUCZNICZKA
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 12:32 - Bydgoszcz Leśna 12:37 - Bydgoszcz Wschód 12:42 - Solec Kujawski 12:52 • Toruń Główny 13:11 - Kutno 14:30 - Łowicz Główny 14:52 - Warszawa Zachodnia 15:34 - Warszawa Centralna 15:39 - Warszawa Wschodnia 15:48
 
12:37 R 55014 R 55014
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 12:37 - Trzciniec 12:47 - Brzoza Bydgoska 12:53 - Chmielniki Bydgoskie 12:57 - Nowa Wieś Wielka 13:02 - Złotniki Kujawskie 13:08 - Jaksice 13:14 - Inowrocław 13:21
V/12
 
12:38 TLK 75102 TLK 75102
BACHUS
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 12:38 - Laskowice Pomorskie 13:08 - Tczew 13:48 - Gdańsk Główny 14:12 - Gdańsk Wrzeszcz 14:19 - Gdańsk Oliwa 14:24 - Sopot 14:29 - Gdynia Główna 14:39
 
12:40 R 50444 R 50444
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 12:40 - Bydgoszcz Leśna 12:44 - Bydgoszcz Bielawy 12:47 - Bydgoszcz Wschód 12:50 • Solec Kujawski 13:01 - Przyłubie 13:06 - Toruń Kluczyki 13:20 - Toruń Główny 13:24 - Toruń Miasto 13:28 - Toruń Wschodni 13:32
IIIa/5
 
12:47 AR 55086 AR 55086
Toruń Główny
Bydgoszcz Główna 12:47 - Bydgoszcz Leśna 12:52 - Bydgoszcz Bielawy 12:55 - Bydgoszcz Wschód 12:58 • Chełmża 13:47 - Ostaszewo Toruńskie 14:09 - Łysomice 14:19 - Toruń Wschodni 14:25 - Toruń Miasto 14:29 - Toruń Główny 14:33
 
12:55 AR 59617 AR 59617
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 12:55 - Rynkowo Wiadukt 12:58 - Maksymilianowo 13:06 - Kotomierz 13:16
 
13:20 IC 45108 IC 45108
STOCZNIOWIEC
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 13:20 - Laskowice Pomorskie 13:49 - Tczew 14:30 - Pruszcz Gdański 14:43 - Gdańsk Główny 14:52 - Gdańsk Wrzeszcz 14:59 - Gdańsk Oliwa 15:04 - Sopot 15:09 - Gdynia Główna 15:18
 
13:28 R 50446 R 50446
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 13:28 - Bydgoszcz Leśna 13:33 - Bydgoszcz Bielawy 13:35 - Bydgoszcz Wschód 13:39 • Solec Kujawski 13:50 - Przyłubie 13:56 - Toruń Kluczyki 14:11 - Toruń Główny 14:16 - Toruń Miasto 14:20 - Toruń Wschodni 14:24
I/6
 
13:50 IC 5606 IC 5606
BŁYSKAWICA
Wrocław Główny
Bydgoszcz Główna 13:50 - Inowrocław 14:22 - Mogilno 14:39 - Gniezno 15:10 • Poznań Główny 15:43 - Kościan 16:45 - Leszno 17:11 - Rawicz 17:32 - Wrocław Mikołajów 18:10 - Wrocław Główny 18:17
 
13:50 R 50448 R 50448
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 13:50 - Bydgoszcz Leśna 13:55 - Bydgoszcz Bielawy 13:57 - Bydgoszcz Wschód 14:01 - Solec Kujawski 14:11 - Toruń Kluczyki 14:29 - Toruń Główny 14:34 - Toruń Miasto 14:38 - Toruń Wschodni 14:42
I/6
 
13:58 TLK 53106 TLK 53106
LUBOMIRSKI
Przemyśl Główny
Bydgoszcz Główna 13:58 - Bydgoszcz Leśna 14:04 - Bydgoszcz Wschód 14:10 - Solec Kujawski 14:21 • Toruń Główny 14:42 - Kutno 16:05 - Warszawa Zachodnia 17:23 - Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Wschodnia 17:57 - Przemyśl Główny 00:35
 
13:58 TLK 53106 TLK 53106
Przemyśl Główny
Bydgoszcz Główna 13:58 - Bydgoszcz Leśna 14:04 - Bydgoszcz Wschód 14:10 - Solec Kujawski 14:21 • Toruń Główny 14:42 - Kutno 16:05 - Warszawa Zachodnia 17:23 - Warszawa Centralna 17:30 - Warszawa Wschodnia 17:57 - Przemyśl Główny 00:35
 
14:04 R 55016 R 55016
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 14:04 - Bydgoszcz Błonie 14:09 - Trzciniec 14:13 - Brzoza Bydgoska 14:21 - Chmielniki Bydgoskie 14:24 - Nowa Wieś Wielka 14:29 - Złotniki Kujawskie 14:35 - Jaksice 14:41 - Inowrocław 14:49
V/12
 
14:07 AR 59607 AR 59607
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 14:07 - Rynkowo Wiadukt 14:10 - Maksymilianowo 14:16 - Kotomierz 14:24
 
14:11 AR 55142 AR 55142
Toruń Główny
Bydgoszcz Główna 14:11 - Bydgoszcz Leśna 14:16 - Bydgoszcz Bielawy 14:19 - Bydgoszcz Wschód 14:22 • Chełmża 15:09 - Ostaszewo Toruńskie 15:23 - Łysomice 15:26 - Toruń Wschodni 15:33 - Toruń Miasto 15:40 - Toruń Główny 15:44
 
14:14 TLK 58152 TLK 58152
LUBOMIRSKI
Szczecin Główny
Bydgoszcz Główna 14:14 - Nakło n. Notecią 14:41 - Wyrzysk Osiek 14:59 - Piła Główna 15:32 - Wałcz 16:21 - Kalisz Pomorski 17:00 - Stargard 18:02 - Szczecin Dąbie 18:29 - Szczecin Główny 18:48
 
14:14 TLK 58152 TLK 58152
Szczecin Główny
Bydgoszcz Główna 14:14 - Nakło n. Notecią 14:41 - Wyrzysk Osiek 14:59 - Piła Główna 15:32 - Wałcz 16:21 - Kalisz Pomorski 17:00 - Stargard 18:02 - Szczecin Dąbie 18:29 - Szczecin Główny 18:48
 
14:34 R 59402 R 59402
Olsztyn Główny
Bydgoszcz Główna 14:34 - Bydgoszcz Leśna 14:39 - Bydgoszcz Bielawy 14:41 - Bydgoszcz Wschód 14:45 • Solec Kujawski 14:57 - Toruń Główny 15:23 - Toruń Miasto 15:36 - Toruń Wschodni 15:39 - Iława Główna 17:00 - Olsztyn Główny 18:14
I/6
 
14:38 IC 6507 IC 6507
BŁYSKAWICA
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 14:38 - Tczew 15:49 - Gdańsk Główny 16:14 - Gdańsk Wrzeszcz 16:21 - Gdańsk Oliwa 16:27 - Sopot 16:32 - Gdynia Główna 16:41
 
14:42 R 50563 R 50563
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 14:42 - Rynkowo Wiadukt 14:45 - Maksymilianowo 14:51 - Kotomierz 14:59 - Pruszcz Pomorski 15:05 - Parlin 15:11 - Terespol Pom. 15:18 - Laskowice Pomorskie 15:28
IVa/9
 
14:47 AR 59629 AR 59629
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 14:47 - Rynkowo Wiadukt 14:50 - Maksymilianowo 14:57 - Kotomierz 15:06
 
14:52 R 58409 R 58409
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 14:52 - Bydgoszcz Zach. 14:57 - Bydgoszcz Osowa Góra 15:01 - Pawłówek 15:05 • Zielonczyn 15:09 - Ślesin 15:15 - Nakło n. Notecią 15:23 - Anieliny 15:30 - Wyrzysk Osiek 15:43 - Piła Główna 16:16
I/6
 
14:53 R 57314 R 57314
Poznań Główny
Bydgoszcz Główna 14:53 - Trzciniec 15:03 - Brzoza Bydgoska 15:09 - Chmielniki Bydgoskie 15:12 • Inowrocław 15:36 - Gniezno 16:28 - Pobiedziska 16:49 - Poznań Wschód 17:09 - Poznań Garbary 17:16 - Poznań Główny 17:20
III/1
 
15:00 R 50450 R 50450
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 15:00 - Bydgoszcz Leśna 15:04 - Bydgoszcz Bielawy 15:07 - Bydgoszcz Wschód 15:10 • Solec Kujawski 15:21 - Przyłubie 15:26 - Toruń Kluczyki 15:40 - Toruń Główny 15:44 - Toruń Miasto 15:49 - Toruń Wschodni 15:53
II/2
 
15:07 AR 55150 AR 55150
Chełmża
Bydgoszcz Główna 15:07 - Bydgoszcz Leśna 15:12 - Bydgoszcz Bielawy 15:15 - Bydgoszcz Wschód 15:18 • Bydgoszcz Brdyujście 15:29 - Bydgoszcz Akademia 15:32 - Bydgoszcz Fordon 15:34 - Dąbrowa Chełmińska 15:46 - Unisław Pom. 15:55 - Chełmża 16:13
 
15:14 IC 54108 IC 54108
STOCZNIOWIEC
Katowice
Bydgoszcz Główna 15:14 - Bydgoszcz Leśna 15:19 - Bydgoszcz Wschód 15:24 - Solec Kujawski 15:34 • Częstochowa 20:50 - Zawiercie 21:35 - Dąbrowa Górnicza 22:04 - Będzin Miasto 22:08 - Sosnowiec Główny 22:14 - Katowice 22:24
 
15:29 R 50452 R 50452
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 15:29 - Bydgoszcz Leśna 15:33 - Bydgoszcz Bielawy 15:36 - Bydgoszcz Wschód 15:39 • Solec Kujawski 15:49 - Przyłubie 15:54 - Toruń Kluczyki 16:08 - Toruń Główny 16:12 - Toruń Miasto 16:16 - Toruń Wschodni 16:20
I/6
 
15:49 TLK 57102 TLK 57102
BACHUS
Zielona Góra
Bydgoszcz Główna 15:49 - Inowrocław 16:21 - Gniezno 16:59 - Poznań Główny 17:31 • Buk 18:02 - Opalenica 18:09 - Nowy Tomyśl 18:19 - Zbąszyń 18:29 - Zbąszynek 18:35 - Zielona Góra 19:20
 
15:49 R 50307 R 50307
BRDA
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 15:49 - Rynkowo Wiadukt 15:52 - Maksymilianowo 15:57 - Kotomierz 16:05 • Tczew 17:34 - Gdańsk Główny 18:14 - Gdańsk Wrzeszcz 18:21 - Gdańsk Oliwa 18:25 - Sopot 18:29 - Gdynia Główna 18:40
IIIa/5
 
15:53 AR 59631 AR 59631
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 15:53 - Rynkowo Wiadukt 15:56 - Maksymilianowo 16:03 - Kotomierz 16:12
 
15:54 R 50474 R 50474
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 15:54 - Bydgoszcz Leśna 15:58 - Bydgoszcz Bielawy 16:01 - Bydgoszcz Wschód 16:04 - Solec Kujawski 16:13 - Toruń Kluczyki 16:29 - Toruń Główny 16:34 - Toruń Miasto 16:38 - Toruń Wschodni 16:42
I/6
 
15:57 R 58411 R 58411
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 15:57 - Bydgoszcz Zach. 16:02 - Bydgoszcz Osowa Góra 16:05 - Pawłówek 16:09 • Zielonczyn 16:13 - Ślesin 16:19 - Nakło n. Notecią 16:28 - Anieliny 16:34 - Wyrzysk Osiek 16:48 - Piła Główna 17:22
II/2
 
15:58 R 55018 R 55018
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 15:58 - Bydgoszcz Błonie 16:04 - Trzciniec 16:08 - Brzoza Bydgoska 16:14 - Chmielniki Bydgoskie 16:18 - Nowa Wieś Wielka 16:23 - Złotniki Kujawskie 16:29 - Jaksice 16:35 - Inowrocław 16:46
V/21
 
16:29 TLK 6504 TLK 6504
ARTUS
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 16:29 - Laskowice Pomorskie 17:00 - Tczew 17:41 - Gdańsk Główny 18:03 - Gdańsk Wrzeszcz 18:09 - Gdańsk Oliwa 18:14 - Sopot 18:19 - Gdynia Główna 18:28
 
16:35 AR 55182 AR 55182
Chełmża
Bydgoszcz Główna 16:35 - Bydgoszcz Leśna 16:40 - Bydgoszcz Bielawy 16:43 - Bydgoszcz Wschód 16:46 • Bydgoszcz Brdyujście 16:49 - Bydgoszcz Akademia 16:52 - Bydgoszcz Fordon 16:54 - Dąbrowa Chełmińska 17:07 - Unisław Pom. 17:16 - Chełmża 17:34
 
16:42 AR 59609 AR 59609
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 16:42 - Rynkowo Wiadukt 16:45 - Maksymilianowo 16:52 - Kotomierz 17:01
 
16:42 IC 5116 IC 5116
KOPERNIK
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 16:42 - Bydgoszcz Leśna 16:47 - Bydgoszcz Wschód 16:52 - Solec Kujawski 17:02 • Toruń Główny 17:21 - Kutno 18:40 - Łowicz Główny 19:03 - Warszawa Zachodnia 19:45 - Warszawa Centralna 19:51 - Warszawa Wschodnia 20:07
 
16:51 R 50454 R 50454
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 16:51 - Bydgoszcz Leśna 16:56 - Bydgoszcz Bielawy 16:58 - Bydgoszcz Wschód 17:02 • Solec Kujawski 17:13 - Przyłubie 17:19 - Toruń Kluczyki 17:34 - Toruń Główny 17:39 - Toruń Miasto 17:43 - Toruń Wschodni 17:47
I/6
 
16:52 R 55020 R 55020
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 16:52 - Bydgoszcz Błonie 16:58 - Trzciniec 17:03 - Brzoza Bydgoska 17:09 - Chmielniki Bydgoskie 17:12 - Nowa Wieś Wielka 17:17 - Złotniki Kujawskie 17:24 - Jaksice 17:30 - Inowrocław 17:40
III/1
 
16:52 R 55375 R 55375
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 16:52 - Rynkowo Wiadukt 16:55 - Maksymilianowo 17:01 - Kotomierz 17:09 - Pruszcz Pomorski 17:15 - Parlin 17:21 - Terespol Pom. 17:28 - Laskowice Pomorskie 17:38
 
16:56 R 50525 R 50525
Nakło n. Notecią
Bydgoszcz Główna 16:56 - Bydgoszcz Zach. 17:01 - Bydgoszcz Osowa Góra 17:04 - Pawłówek 17:08 - Zielonczyn 17:11 - Ślesin 17:17 - Nakło n. Notecią 17:26
II/4
 
17:20 IC 45106 IC 45106
CHEMIK
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 17:20 - Laskowice Pomorskie 17:49 - Tczew 18:30 - Pruszcz Gdański 18:44 - Gdańsk Główny 18:53 - Gdańsk Wrzeszcz 19:00 - Gdańsk Oliwa 19:05 - Sopot 19:09 - Gdynia Główna 19:18
 
17:43 R 55729 R 55729
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 17:43 - Rynkowo Wiadukt 17:46 - Maksymilianowo 17:52 - Kotomierz 18:00 - Pruszcz Pomorski 18:06 - Parlin 18:11 - Terespol Pom. 18:18 - Laskowice Pomorskie 18:29
IVa/9
 
17:51 IC 5608 IC 5608
MIESZKO
Wrocław Główny
Bydgoszcz Główna 17:51 - Inowrocław 18:22 - Mogilno 18:40 - Gniezno 19:13 • Poznań Główny 19:51 - Kościan 20:39 - Leszno 21:02 - Rawicz 21:22 - Wrocław Mikołajów 21:59 - Wrocław Główny 22:06
 
17:52 AR 59635 AR 59635
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 17:52 - Rynkowo Wiadukt 17:55 - Maksymilianowo 18:02 - Kotomierz 18:10
 
18:01 TLK 18108 TLK 18108
NOTEĆ
Szczecin Główny
Bydgoszcz Główna 18:01 - Nakło n. Notecią 18:26 - Wyrzysk Osiek 18:42 - Piła Główna 19:10 • Krzyż 20:11 - Dobiegniew 21:03 - Choszczno 21:23 - Stargard 21:43 - Szczecin Dąbie 22:01 - Szczecin Główny 22:19
 
18:01 TLK 18108 TLK 18108
Gorzów Wlkp.
Bydgoszcz Główna 18:01 - Nakło n. Notecią 18:26 - Wyrzysk Osiek 18:42 - Piła Główna 19:10 - Trzcianka 19:42 - Krzyż 20:11 - Nowe Drezdenko 20:41 - Strzelce Kraj.Wschód 20:56 - Gorzów Wlkp. 21:29
 
18:11 R 55574 R 55574
Jabłonowo Pomorskie
Bydgoszcz Główna 18:11 - Bydgoszcz Leśna 18:15 - Bydgoszcz Bielawy 18:18 - Bydgoszcz Wschód 18:21 • Solec Kujawski 18:32 - Toruń Kluczyki 18:51 - Toruń Główny 18:56 - Toruń Miasto 19:06 - Toruń Wschodni 19:09 - Jabłonowo Pomorskie 19:53
I/6
 
18:12 R 58415 R 58415
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 18:12 - Bydgoszcz Zach. 18:17 - Bydgoszcz Osowa Góra 18:20 - Pawłówek 18:24 • Zielonczyn 18:28 - Ślesin 18:34 - Nakło n. Notecią 18:43 - Anieliny 18:49 - Wyrzysk Osiek 19:03 - Piła Główna 19:36
I/6
 
18:37 TLK 6502 TLK 6502
POMERANIA
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 18:37 - Laskowice Pomorskie 19:07 - Tczew 19:47 - Gdańsk Główny 20:04 - Gdańsk Wrzeszcz 20:11 - Gdańsk Oliwa 20:16 - Sopot 20:21 - Gdynia Główna 20:30
 
18:37 R 55022 R 55022
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 18:37 - Bydgoszcz Błonie 18:43 - Trzciniec 18:48 - Brzoza Bydgoska 18:55 - Chmielniki Bydgoskie 18:59 - Nowa Wieś Wielka 19:03 - Złotniki Kujawskie 19:10 - Jaksice 19:15 - Inowrocław 19:25
II/2
 
18:41 AR 59633 AR 59633
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 18:41 - Rynkowo Wiadukt 18:45 - Maksymilianowo 18:52 - Kotomierz 19:02
 
18:43 TLK 81102 TLK 81102
MONIUSZKO
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 18:43 - Bydgoszcz Leśna 18:49 - Bydgoszcz Wschód 18:55 - Solec Kujawski 19:05 • Toruń Główny 19:25 - Kutno 21:05 - Łowicz Główny 21:34 - Warszawa Zachodnia 22:24 - Warszawa Centralna 22:29 - Warszawa Wschodnia 22:47
 
18:43 TLK 81102 TLK 81102
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 18:43 - Bydgoszcz Leśna 18:49 - Bydgoszcz Wschód 18:55 - Solec Kujawski 19:05 • Toruń Główny 19:25 - Kutno 21:05 - Łowicz Główny 21:34 - Warszawa Zachodnia 22:24 - Warszawa Centralna 22:29 - Warszawa Wschodnia 22:47
 
18:54 AR 55270 AR 55270
Chełmża
Bydgoszcz Główna 18:54 - Bydgoszcz Leśna 18:59 - Bydgoszcz Bielawy 19:02 - Bydgoszcz Wschód 19:04 • Bydgoszcz Brdyujście 19:08 - Bydgoszcz Akademia 19:11 - Bydgoszcz Fordon 19:13 - Dąbrowa Chełmińska 19:25 - Unisław Pom. 19:35 - Chełmża 19:53
 
19:06 EIC 55 EIC 55
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 19:06 - Tczew 20:11 - Gdańsk Główny 20:28 - Gdańsk Wrzeszcz 20:35 - Gdańsk Oliwa 20:40 - Sopot 20:45 - Gdynia Główna 20:54
 
19:21 R 55008 R 55008
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 19:21 - Bydgoszcz Leśna 19:26 - Bydgoszcz Bielawy 19:28 - Bydgoszcz Wschód 19:32 • Solec Kujawski 19:43 - Przyłubie 19:49 - Toruń Kluczyki 20:04 - Toruń Główny 20:09 - Toruń Miasto 20:13 - Toruń Wschodni 20:17
IIIa/5
 
19:25 R 50309 R 50309
WIERZYCA
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 19:25 - Rynkowo Wiadukt 19:28 - Maksymilianowo 19:33 - Kotomierz 19:41 • Tczew 21:07 - Gdańsk Główny 21:44 - Gdańsk Wrzeszcz 21:50 - Gdańsk Oliwa 21:54 - Sopot 21:59 - Gdynia Główna 22:09
IIIa/5
 
19:41 AR 59611 AR 59611
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 19:41 - Rynkowo Wiadukt 19:44 - Maksymilianowo 19:51 - Kotomierz 20:00
 
19:41 IC 51116 IC 51116
DOKER
Warszawa Wschodnia
Bydgoszcz Główna 19:41 - Bydgoszcz Leśna 19:46 - Bydgoszcz Wschód 19:51 - Solec Kujawski 20:01 • Toruń Główny 20:20 - Kutno 21:49 - Łowicz Główny 22:15 - Warszawa Zachodnia 23:09 - Warszawa Centralna 23:15 - Warszawa Wschodnia 23:27
 
19:49 IC 5700 IC 5700
BAŁTYK
Poznań Główny
Bydgoszcz Główna 19:49 - Inowrocław 20:20 - Gniezno 20:57 - Poznań Główny 21:38
 
19:55 R 58417 R 58417
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 19:55 - Bydgoszcz Zach. 20:00 - Bydgoszcz Osowa Góra 20:03 - Pawłówek 20:07 • Zielonczyn 20:11 - Ślesin 20:17 - Nakło n. Notecią 20:26 - Anieliny 20:32 - Wyrzysk Osiek 20:46 - Piła Główna 21:20
I/6
 
20:10 AR 55188 AR 55188
Chełmża
Bydgoszcz Główna 20:10 - Bydgoszcz Leśna 20:15 - Bydgoszcz Bielawy 20:18 - Bydgoszcz Wschód 20:21 • Bydgoszcz Brdyujście 20:29 - Bydgoszcz Akademia 20:31 - Bydgoszcz Fordon 20:33 - Dąbrowa Chełmińska 20:46 - Unisław Pom. 20:55 - Chełmża 21:13
 
20:33 R 50462 R 50462
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 20:33 - Bydgoszcz Leśna 20:37 - Bydgoszcz Bielawy 20:40 - Bydgoszcz Wschód 20:43 • Solec Kujawski 20:55 - Przyłubie 21:00 - Toruń Kluczyki 21:15 - Toruń Główny 21:20 - Toruń Miasto 21:24 - Toruń Wschodni 21:28
IIIa/5
 
20:34 TLK 6500 TLK 6500
BURSZTYN
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 20:34 - Laskowice Pomorskie 21:06 - Tczew 21:46 - Gdańsk Główny 22:04 - Gdańsk Wrzeszcz 22:11 - Gdańsk Oliwa 22:16 - Sopot 22:21 - Gdynia Główna 22:30
 
21:26 IC 45103 IC 45103
HUTNIK
Gdynia Główna
Bydgoszcz Główna 21:26 - Laskowice Pomorskie 21:55 - Tczew 22:36 - Pruszcz Gdański 22:55 - Gdańsk Główny 23:12 - Gdańsk Wrzeszcz 23:20 - Gdańsk Oliwa 23:26 - Sopot 23:31 - Gdynia Główna 23:40
 
21:33 AR 59637 AR 59637
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 21:33 - Rynkowo Wiadukt 21:36 - Maksymilianowo 21:45 - Kotomierz 21:55
 
22:21 TLK 38104 TLK 38104
STASZIC
Piła Główna
Bydgoszcz Główna 22:21 - Nakło n. Notecią 22:45 - Wyrzysk Osiek 23:01 - Piła Główna 23:28
 
22:24 R 55212 R 55212
Inowrocław
Bydgoszcz Główna 22:24 - Bydgoszcz Błonie 22:30 - Trzciniec 22:34 - Brzoza Bydgoska 22:40 - Chmielniki Bydgoskie 22:43 - Nowa Wieś Wielka 22:48 - Złotniki Kujawskie 22:55 - Jaksice 23:00 - Inowrocław 23:08
V/12
 
22:38 R 50464 R 50464
Toruń Wschodni
Bydgoszcz Główna 22:38 - Bydgoszcz Leśna 22:42 - Bydgoszcz Bielawy 22:45 - Bydgoszcz Wschód 22:48 • Solec Kujawski 22:59 - Przyłubie 23:04 - Toruń Kluczyki 23:18 - Toruń Główny 23:22 - Toruń Miasto 23:26 - Toruń Wschodni 23:30
I/6
 
22:45 R 55377 R 55377
Laskowice Pomorskie
Bydgoszcz Główna 22:45 - Rynkowo Wiadukt 22:48 - Maksymilianowo 22:54 - Kotomierz 23:02 - Pruszcz Pomorski 23:08 - Parlin 23:14 - Terespol Pom. 23:21 - Laskowice Pomorskie 23:31
IVa/9
 
22:48 R 55369 R 55369
Wyrzysk Osiek
Bydgoszcz Główna 22:48 - Bydgoszcz Zach. 22:53 - Bydgoszcz Osowa Góra 22:56 - Pawłówek 23:00 • Zielonczyn 23:04 - Ślesin 23:10 - Nakło n. Notecią 23:19 - Anieliny 23:26 - Samostrzel 23:29 - Wyrzysk Osiek 23:40
II/2
 
22:55 AR 59639 AR 59639
Kotomierz
Bydgoszcz Główna 22:55 - Rynkowo Wiadukt 22:58 - Maksymilianowo 23:05 - Kotomierz 23:13
 
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.  

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 14.12.14 do 10.12.16.
Baza danych © 2016 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7q  © 2016 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
Regulamin Oferta reklamowa Aktualizacja - 24.08.16 (Hafas 26) Aktualizacja - Rozkład CD © 2016 PKPInformatyka & PKP S.A.