Planowanie podróży - Test Sitkol 3 SZUKAJ
Odjazdy/przyjazdy

Zapytanie

Stacja / Przystanek: Nysa
Rozkład jazdy: 26.05.15, Odjazdy 01:20 aktualnie


Odjazdy

(01:20 - 01:19)

Czas Kurs W kierunku
04:10 R 64620 R 64620
Kędzierzyn Koźle
Nysa 04:10 - Nowy Świętów 04:28 - Nowy Las 04:34 - Szybowice 04:40 • Prudnik 04:50 - Dytmarów 04:59 - Racławice Śląskie 05:06 - Głogówek 05:18 - Twardawa 05:26 - Kędzierzyn Koźle 05:48
05:00 R 60611 R 60611
Brzeg
Nysa 05:00 - Myśliczyn 05:07 - Pakosławice 05:10 - Skoroszyce 05:17 • Chróścina Nyska 05:20 - Stary Grodków 05:25 - Grodków Śląski 05:32 - Lipowa Śląska 05:39 - Czeska Wieś 05:43 - Brzeg 06:03
05:16 R 60820 R 60820
Kluczbork
Nysa 05:16 - Kubice 05:29 - Mańkowice 05:35 - Jasienica Dolna 05:41 • Budziszowice 05:46 - Łambinowice 05:51 - Sowin 05:56 - Opole Zachodnie 06:37 - Opole Główne 06:41 - Kluczbork 07:43
06:05 R 60822 R 60822
Opole Główne
Nysa 06:05 - Kubice 06:18 - Mańkowice 06:24 - Jasienica Dolna 06:31 • Budziszowice 06:36 - Łambinowice 06:41 - Sowin 06:46 - Tułowice Niemodliń. 06:55 - Opole Zachodnie 07:25 - Opole Główne 07:28
06:10 R 64622 R 64622
Kędzierzyn Koźle
Nysa 06:10 - Nowy Świętów 06:28 - Nowy Las 06:34 - Szybowice 06:40 • Prudnik 06:50 - Dytmarów 06:59 - Racławice Śląskie 07:06 - Głogówek 07:18 - Twardawa 07:26 - Kędzierzyn Koźle 07:49
07:35 R 46621 R 46621
Brzeg
Nysa 07:35 - Myśliczyn 07:41 - Pakosławice 07:45 - Skoroszyce 07:51 • Chróścina Nyska 07:55 - Stary Grodków 08:00 - Grodków Śląski 08:06 - Lipowa Śląska 08:13 - Czeska Wieś 08:18 - Brzeg 08:38
07:40 R 60824 R 60824
Opole Główne
Nysa 07:40 - Kubice 07:53 - Mańkowice 07:59 - Jasienica Dolna 08:05 • Budziszowice 08:10 - Łambinowice 08:15 - Sowin 08:20 - Tułowice Niemodliń. 08:29 - Opole Zachodnie 09:00 - Opole Główne 09:03
07:40 R 64624 R 64624
Kędzierzyn Koźle
Nysa 07:40 - Nowy Świętów 07:58 - Nowy Las 08:04 - Szybowice 08:10 • Prudnik 08:20 - Dytmarów 08:29 - Racławice Śląskie 08:36 - Głogówek 08:48 - Twardawa 08:56 - Kędzierzyn Koźle 09:22
09:49 R 64626 R 64626
Gliwice
Nysa 09:49 - Nowy Świętów 10:08 - Nowy Las 10:14 - Szybowice 10:20 • Prudnik 10:29 - Dytmarów 10:39 - Racławice Śląskie 10:46 - Kędzierzyn Koźle 11:28 - Gliwice Łabędy 12:01 - Gliwice 12:08
10:40 R 60613 R 60613
Wrocław Główny
Nysa 10:40 - Myśliczyn 10:46 - Pakosławice 10:50 - Skoroszyce 10:56 • Brzeg 11:42 - Oława 11:54 - Lizawice 12:00 - Zębice Wrocławskie 12:04 - Wrocław Brochów 12:12 - Wrocław Główny 12:18
10:40 R 60826 R 60826
Opole Główne
Nysa 10:40 - Kubice 10:53 - Mańkowice 10:59 - Jasienica Dolna 11:05 • Budziszowice 11:10 - Łambinowice 11:14 - Sowin 11:20 - Tułowice Niemodliń. 11:29 - Opole Zachodnie 11:59 - Opole Główne 12:02
13:28 R 60828 R 60828
Opole Główne
Nysa 13:28 - Kubice 13:41 - Mańkowice 13:47 - Jasienica Dolna 13:53 • Budziszowice 13:58 - Łambinowice 14:02 - Sowin 14:08 - Tułowice Niemodliń. 14:17 - Opole Zachodnie 14:47 - Opole Główne 14:51
14:20 R 64628 R 64628
Kędzierzyn Koźle
Nysa 14:20 - Nowy Świętów 14:38 - Nowy Las 14:44 - Szybowice 14:50 • Prudnik 15:00 - Dytmarów 15:09 - Racławice Śląskie 15:16 - Głogówek 15:28 - Twardawa 15:36 - Kędzierzyn Koźle 15:59
14:35 R 46625 R 46625
Brzeg
Nysa 14:35 - Myśliczyn 14:41 - Pakosławice 14:45 - Skoroszyce 14:51 • Chróścina Nyska 14:55 - Stary Grodków 15:00 - Grodków Śląski 15:07 - Lipowa Śląska 15:14 - Czeska Wieś 15:18 - Brzeg 15:39
14:56 R 60830 R 60830
Opole Główne
Nysa 14:56 - Kubice 15:09 - Mańkowice 15:15 - Jasienica Dolna 15:21 • Budziszowice 15:26 - Łambinowice 15:31 - Sowin 15:41 - Tułowice Niemodliń. 15:50 - Opole Zachodnie 16:25 - Opole Główne 16:29
16:46 R 64630 R 64630
Kędzierzyn Koźle
Nysa 16:46 - Nowy Świętów 17:05 - Nowy Las 17:11 - Szybowice 17:17 • Prudnik 17:27 - Dytmarów 17:36 - Racławice Śląskie 17:44 - Głogówek 17:56 - Twardawa 18:04 - Kędzierzyn Koźle 18:27
16:47 R 46627 R 46627
Brzeg
Nysa 16:47 - Myśliczyn 16:53 - Pakosławice 16:57 - Skoroszyce 17:03 • Chróścina Nyska 17:07 - Stary Grodków 17:12 - Grodków Śląski 17:18 - Lipowa Śląska 17:25 - Czeska Wieś 17:29 - Brzeg 17:48
17:04 R 60832 R 60832
Opole Główne
Nysa 17:04 - Kubice 17:16 - Mańkowice 17:22 - Jasienica Dolna 17:28 • Budziszowice 17:33 - Łambinowice 17:38 - Sowin 17:43 - Tułowice Niemodliń. 17:52 - Opole Zachodnie 18:22 - Opole Główne 18:26
18:39 R 60914 R 60914
Kluczbork
Nysa 18:39 - Kubice 18:53 - Mańkowice 18:59 - Jasienica Dolna 19:05 • Budziszowice 19:10 - Łambinowice 19:15 - Sowin 19:25 - Opole Zachodnie 20:04 - Opole Główne 20:07 - Kluczbork 21:02
19:50 R 64632 R 64632
Kędzierzyn Koźle
Nysa 19:50 - Nowy Świętów 20:08 - Nowy Las 20:14 - Szybowice 20:20 • Prudnik 20:30 - Dytmarów 20:39 - Racławice Śląskie 20:46 - Głogówek 20:58 - Twardawa 21:06 - Kędzierzyn Koźle 21:29
20:17 R 60836 R 60836
Opole Główne
Nysa 20:17 - Kubice 20:30 - Mańkowice 20:36 - Jasienica Dolna 20:42 • Budziszowice 20:47 - Łambinowice 20:52 - Sowin 20:57 - Tułowice Niemodliń. 21:07 - Opole Zachodnie 21:36 - Opole Główne 21:40
    Do tego znaku • wyświetlone są wszystkie stacje.przystanki, następnie tylko najważniejsze.

Informacje rozkładowe wyłącznie do użytku osobistego, obowiązują od 15.12.13 do 12.12.15.
Baza danych © 2015 TK Telekom; oprogramowanie  HAFAS 5.31.SITKOL.4.7j/5.31.SITKOL.4.7l  © 2015 HaCon Ingenieurgesellschaft mbH.
RegulaminAktualizacja 26.05.15   © 2015 TK Telekom
Intercity Przewozy Regionalne Szybka Kolej Miejska Koleje Mazowieckie Arriva PCC SKM Warszawa ZTM Warszawa Koleje Dolnośląskie Warszawska Kolej Dojazdowa Koleje Wielkopolskie